2016 – 2017 Competitive Boys

2016-2017 GSA Competitive Teams

BOYS

2008 Premier Boys

C. Segura

C. Coleman

D. Cometa

I. Woodend

K. Bendekovic

R. Bendekovic

L. Delgado

M. Kramer

T. Dossey

C. Hart

J. Desprospero

C. Blankenfield

2007 Premier Boys

B. Brewer

A. Means

C. Foley

D. Fitzpatrick

J. Zeig

K. Lowry

L. Balamucki

G. Voils

Q. Malone

Y. Khuddus

2006 Premier Boys

J. Guinta

N. Southard

W. Judge

G. Burgetto

H. Mathias

L. Nemeth

A. Nemeth

A. Ferriera

C. Zeppierri

B. Zieg

P. Carcaba

S. Allin

A. Shenoy

N. Rossi

2006 Select Boys

B. Black

C. Castado

C. Easterline

G. Welter

J. Blankenfield

M. Peters

O. Dale

P. Peloso

P. Matchev

R. Ezell

T. Weber

A. Gonzalez

J. Broad-Wright

2005 Premier Boys

B. Womack

R. Peyer

B. Foley

S. Childers

I. Gugel

R. Rousseau

O. Hays

C. Wycoff

A. Reynolds

R. Smith

D. Brower

C. Nechodom

A. Stuve

E. Witt

2005 Select Boys

D. Ingley

A. Means

A. Dagher

A. Rice

A. Sen

E. Fuzy

G. Browser

K. Crouch

J. Delgado

R. Collings

T. Cummings

J. Sair

D. Woodend

T. Lewis

C. Parsons

2004 Premier Boys

J. Gorham

E. Whitehurst

A. Baez

B. Leon

C. Oyenarte

D. Ray

E. Bukata

J. Islam

J. Proia

M. Kloeppel

S. Hubbard

T. Strassburg

Z. Sherif

E. Christensen

D. McDaniel

B. Defaut

2004 Select Boys

C. Smith

A. Medina

A. Madorsky

B. Davis

A. King

CJ Santiago

C. Doody

E. Leon

E. Santos

G. McDilda

K. Scales

M. Caldwell

N. McGlothlin

S. Cohen

T. Walker

T. Canova

C. Mitchell

2003 Premier Boys

S. Visser

A. Matchev

B. Jeong

B. Mountain

C. Ransom

C. Thomas

M. Magee

E. Yazdanpour

J. Bish

K. Someya

L. Higgs

P. Scaccabarozzi

R. Rousseau

Z. Williams

S. Kostewicz

I. Kolazkowski

C. Towne

E. Gutter

2002 Premier Boys

J. Smith

A. Mahoney

A. Nemeth

A. Rowe

B. Reynolds

E. Sow

E. Gillis

F. Desirello

G. Mathias

H. Smith

J. Leon

J. Brewer

K. Hubbard

R. Dehart

S. Disabb

J. Pritt

M. Karl

2001 Select Boys

J. Cox

B. Warring

A. Hood

A. Proia

C. Hall

D. Zeng

D. Sevilla

D. Valin

D. Baez

J. Robinson

J. Landis

L. Claunch

C. Martin

J. Koenig

A. Helmy

N. Parks

G. Land

1999/2000 Premier Boys

J. Beardsley

H. Lanier

A. Abdulrahman

A. Knechel

A. Tajalli

B. Thomas

C. Nechodom

C. Magee

C. Howard

D. Clark

G. Kniseley

J. Woodward

J. Noss

J. Templeton

K. Bae

M. McCallister

R. Crouch

R. McCumber

B. Rowe

D. Johnson

D. Ingley

D. Matkozich